Kompetan

Kurumsal Web Site Tasarımı

Şirket kuruluşu, muhasebe ve finansal çözümler, Kosgeb teşviş programları konusunda girişimcilere tam kapsam hizmet veren Kompetan.co’nun kurumsal web site tasarımı yapıldı.

Gerçekleştirilen Hizmetler:

online şirket kuruluşu ve finansal çözüm ortağınız

Kulllanıcı deneyimine özel web tasarım

Kompetan web sitesinde kullanıcı deneyimi baz alınarak hedef kitleye özel web tasarımı gerçekleştirildi. Amaca yönelik ön grafik tasarımı gerçekleştirilen web tasarımda dijital pazarlamaya faaliyetlerimiz ile kurumsal web site güçlendirilmekte ve web site içerik yönetimi de Poseidon 360 tarafından gerçekleştirilmektedir.

Kulllanıcı deneyimine özel web tasarım
Kulllanıcı deneyimine özel web tasarım

Tasarımda Kullandığımız

FONTLAR

Tasarımda Kullandığımız

RENKLER

#ff671f

#0f0f0f

Neue Montreal, Mathieu Desjardins tarafından tasarlanan ve 2018’de Pangram Pangram aracılığıyla yayınlanan sans-serif bir yazı tipidir. Tasarım, Helvetica gibi neo-grotesklerden esinlenmiştir, ancak ekran ayarlarında mükemmel olmasını sağlayan daha dar boşluklara sahiptir. 

Kompetan Projemizin tüm kurumsal kimlik ve dijital tasarım çalışmalarında özenle seçtiğimiz Neue Montreal Font Ailesini kullandık.

Sosyal Medya ve Reklam Yönetimi

Sosyal medya hesaplarından instagram ve facebook hesaplarının organik yönetimleri ile birlikte sosyal medya reklam hesabının yönetimi gerçekleştirilmektedir.

kompetan sosyal medya yönetimi