Kurumsal Web Site Tasarımı

“Kullanıcı deneyimini ön plana alıyoruz.”

Web Site Tasarımında beklentilerinizi çok iyi anlıyoruz ancak kullanıcı deneyimini web site tasarımında daha ön plana alarak tasarımlarımızı gerçekleştiriyoruz.

kullanıcı dostu web site tasarımı

Tasarım

bir "mihenk taşıdır"

ve biz o tecrübeye sahip bir reklam ajansıyız.

Kurumsal web siteler, markaların dijital vitrinleridir. Müşterilerinizin aklında iyi bir intiba bırakmak için vazgeçilmez olan web site tasarımlarınıza katma değer katarak yenilikçi, güncel, kullanıcı dostu ve sadece size özel tasarımlar ile ihtiyaçlarınıza çözüm odaklı yaklaşımlar geliştiriyoruz.

WEB SİTE

Ziyaretçi Analizleri

Yıllardır sahip olduğumuz ve görüntülediğimiz web site ziyaretçi istatistikleri ile kullanıcıların ayak izlerini takip ediyoruz.

Böylelikle tasarıma nereden başlayıp ona nasıl yön vereceğimizi bilerek keyifli bir web site gezintisini ziyaretçilerinize sağlıyoruz.

Google, web site içeriklerinin özgün yazılmış makalalerden oluşmasını ister. Başka bir web siteden kopyalanıp kullanılmış içerikleri hemen fark eder ve sıralamanızı düşürür. Google gözünde kopya içerikle siz artık değersiz/önemsiz web sitesi yığınlarından biri haline gelirsiniz. Geleceğiniz için hazırlamak istediğiniz kurumsal web sitenizin içerik metinlerininde özgün ve kaliteli içerikten oluşmasına önem göstermelisiniz.

Web sitenizin içeriklerini özgün metinlerle oluşturup bize göndermeniz gerekmektedir. Tüm içerik metinlerini müşterilerimizden almaktayız ancak; web sitenizin içerik metinlerini oluşturmada zaman sıkıntısı yaşayacak olursanız Poseidon 360 Reklam Ajansımız yıllardır birlikte çalışıp güven sağladığı içerik üretici partnerleri ile web site içerik metinlerinizin oluşturulmasında sizlere destek sağlayacaktır.

Video prodüksiyonların hangi amaca hizmet sağlayacağı konusunu baştan belirliyoruz çünkü dijital platformlarda ekran çözünürlükleri farklı farklı olduklarından hedefimizi ve içerik kurgumuzu o yönde şekillendiriyoruz. Markanıza ait tüm tanıtım videolarını ajansımız olarak sizlere sağlamaktayız.

Poseidon 360 Reklam Ajansımız olarak web sitelerinizde kullanılacak tüm görsellerin markanıza ait profesyonel çekimleri yapılmış fotoğraf ve video prodüksiyonlar olmasından yanayız. Eğer bu malzemeler elinizde yok ise bu açığı nasıl kapatmamız gerektiği konusunda sizlerle karşılıklı görüşme sağlıyoruz. Hiç bir şekilde elimizde görsel malzemeleri temin edemeyecek durumda isek web sitenizde kullanacağımız tüm görsel malzemeleri lisanslı stock arşivlerden satın alarak (konuya ve konsepte uygun görseller özenle seçilerek) kurumsal web site tasarımınızda değerlendiriyoruz.

Kurumsal web site tasarımınızda tam brief (bilgilendirme dosyası) alınmadan net bir fiyat verebilmemiz mümkün değildir. Taleplerinizi ve süreç içerisinde olmasını istediğiniz geliştirme hizmetlerini sizlerden tam öğrendikten sonra Poseidon 360 Reklam Ajansımız olarak projelendirme dosyamızı sizlere sunarak nihai fiyat teklifimizi sizlere iletiyoruz.

Web sitenizin Google kayıtları Poseidon 360 Reklam Ajansımız tarafından yapılmaktadır.