Google Adwords Yönetimi

Google, insanların bilgi aramak veya sorunları çözmek için başvurdukları 1 numaralı arama motorudur, bu nedenle ürün veya hizmetinizi ararken tam olarak orada olmak çok önemlidir. Google Ads, reklamlarınızın hangi aramalar/anahtar kelimeler için görüneceğini, potansiyel müşterilerinize hangi mesajı ileteceğinizi ve web sitenize ilk geldiklerinde hangi sayfaları ziyaret edeceklerini seçme şansı verir.

İşinizi büyütmenize yardımcı olalım

Müşterilerinizi, sorularına yanıt vermeleri veya sorunlarını çözmeleri en muhtemel olan sitenizdeki içeriğe gönderirken, müşterilerinize doğru zamanda ulaşmak için Google Ads’ün gücünden yararlanıyoruz. Google Ads’deki çeşitli araçları ve taktikleri kullanarak, markanıza aşina olmayan ziyaretçileri çekebilir, site ziyaretçilerine sunduğunuz şeyleri hatırlatabilir ve satışlarınızı veya potansiyel müşterilerinizi artırarak işinizi büyütmenize yardımcı olabiliriz.
google ads

Google Ads kampanyanızın gerçek potansiyeline ulaşmasına yardımcı oluyoruz. Size tam olarak ne yapacağımızı, ne kadara mal olacağını ve rakiplerinizi nasıl ezeceğimizi göstereceğiz.

Ücretli Kampanya Analizi ve Uygulaması

Yerleşik bir Google Ads hesabıyla, en iyi performansı göstereni bulmak için geçmiş verileri analiz edeceğiz ve diğer bölümleri benzer şekilde hareket edecek şekilde uyarlayacağız. Ardından teklif seçeneklerini, anahtar kelimeleri, reklam metnini ve hedef bağlantılarını hedeflerimizle uyumlu olacak şekilde değiştireceğiz; amaç, harcanan dolar başına mümkün olduğunca çok sayıda olası satış ve satış sağlamaktır.

Dönüşüm İzleme ve Analizi

Raporlarımız, hangi anahtar kelimelerin potansiyel müşteri veya satış oluşturduğunu ve hangilerinin yaratmadığını gösterir. Bunu, en iyi çalışan ve belirli kelime öbeklerini hedefleyen anahtar kelimelere odaklandığımızdan emin olmak için izliyoruz.

Aylık Bakım

Nihai hedefimiz, şirketinizin akıllıca harcama yapmasına ve her ay kârlı büyümesine olanak tanıyan yüksek YG (yatırım getirisi) olan bir kampanya oluşturmaktır. Hesabınızı manuel olarak inceleme süreci, çok fazla harcama yapmamanızı sağlar ve reklamlarınız her zaman dönüşüm için en uygun konumlarda gösterilir. Sürecimiz boyunca, web sitenizin PPC aracılığıyla başarılı olmasının anahtarını keşfedecek ve karlılık arttıkça kampanyayı büyüteceğiz. Sizinle el ele çalışıyoruz ve hedefler ve sonuçlarla aynı sayfada olduğumuzdan emin olmak için her ay konferans görüşmeleri yapıyoruz.

Bu, insanların ne aradığını belirlemek ve kampanyalarınıza eklemenin mantıklı olup olmadığını belirlemek için kullandığımız bir araçtır. Müşterilerimiz için karlı bir anahtar kelime olup olmayacağına karar vermek için arama hacmini rekabetçi ortam ve beklenen maliyetle karşılaştırırız. Kendiniz için anahtar kelime planlayıcıya göz atın.

İki yol var. Bugün hesabınızı oluşturmak için https://ads.google.com/signup adresine gidebilirsiniz veya sizin için bir tane oluşturabiliriz. Her iki durumda da hesap üzerinde tam kontrole sahip olacaksınız ve kimin erişime sahip olup kimin olmadığını kontrol edebileceksiniz.

Google Ads, reklamlarınızı Google’da ve diğer Google mülklerinde göstermek için kullanılan bir reklamcılık platformudur, AdSense ise bir web sitesinden para kazanmanın bir yolu olarak kullanılır. Örneğin, sitenize başka markaların reklamlarını yerleştirmek ve bu reklamları kimlerin gördüğüne veya tıkladığına göre gelir elde etmek istiyorsanız, AdSense programına katılırsınız. Müşterilerin veya müşterilerin web sitenizi keşfetmesini ve ardından ürünlerinizden veya hizmetlerinizden birini satın almasını istiyorsanız Google Ads’ü kullanırsınız.

YouTube reklamları doğrudan Google Ads üzerinden yönetilir. Tek ihtiyacınız olan, YouTube’a yüklenecek bir videodur ve belirli bir içerikte göstererek veya insanlar doğrudan YouTube’da arama yaptığında videonuzu göstererek bu videodan bir reklam biçiminde yararlanmanıza yardımcı olabiliriz.

Negatif anahtar kelimeler, Google Reklamlarımıza belirli durumlarda görünmemesi talimatını vermek için kullanılır. Siteniz müzik klavyeleri satıyorsa, yalnızca müşteriler müzik aletleri aradığında görünmemizi sağlamak için negatif anahtar kelime olarak “bilgisayar klavyesi” veya “Dell klavyesi” eklemek isteriz.

Bu, büyük ölçüde hedeflerinize ve rekabet ortamınıza bağlıdır, bu nedenle özel işiniz için ideal bir bütçe belirlemek üzere sizinle yakın bir şekilde çalışacağız. Beklenen arama hacmiyle birlikte tıklama başına maliyet miktarları için sektör karşılaştırmalarından yararlanır ve hedeflerinize ulaşmak için ne kadar bütçe gerektiğini hesaplarız. Belirli bir hedefiniz yoksa, sorun değil. Size birkaç bütçe önerisi vereceğiz ve en rahat ettiğinizi seçebilirsiniz. Tabii ki, daha fazla satış veya olası satış elde etmek için harcamayı artırmaya karar verirseniz, bu tutar her zaman performansa göre ayarlanabilir.