Beta Health Group

Kurumsal Kimlik Tasarımı | Sağlık Turizmi Dijital Pazarlama

Medical Park ve Academic Hospital’ın tüm hastane gruplarının Türkiye resmi distribütörü “Beta Health Group”’un resmi reklam ajansıyız.

Gerçekleştirilen Hizmetler:

Kulllanıcı deneyimine özel web tasarım

Beta Health Group’un kurumsal web site tasarımını hazırlarken estetik sektörüne özel ve kullanıcı deneyimini baz alarak özel grafik tasarım işlemleri gerçekleştirerek hazırladık. Zerafet, estetik ve modern hatlarda hazırladığımız kurumsal web site tasarımında dijital reklamcılık faaliyetlerine özel takip kodları ve hedef kitle analizi için özel sistemler kullanmaktayız.

Tasarımda Kullandığımız

FONTLAR

Tasarımda Kullandığımız

RENKLER

#ce0569

#e5eeed

#000000

Kudryashev Headline Sans

Kudryashev, Kudryashev metin yazı tipini temel alan bir dizi hafif ve yüksek kontrastlı yüzdür. Kudryashev ve Kudryashev Başlık yüzlerine ek olarak, yazı ailesinde aynı ağırlık ve kontrasta sahip iki sans-serif yüz ve bazı alternatifler bulunur. Yazı tipinin zarif doğası, özenle tasarlanmış ayrıntılarla birlikte, örneğin dergi mizanpajlarında, ambalaj tasarımında ve diğer birçok şekilde büyük punto boyutlarında kullanılmasına izin verir. Serif stilleri 2011 yılında Olga Umpeleva tarafından tasarlandı, sans stilleri 2015 yılında Alexandra Korolkova’nın katılımıyla Isabella Chaeva tarafından oluşturuldu. Yazı tipi, 2015 yılında ParaType tarafından piyasaya sürüldü.

Public Sans

Libre Franklin’e dayanan Public Sans, arayüzler, metinler ve başlıklar için güçlü, tarafsız bir yazı tipidir. Amerika Birleşik Devletleri Web Tasarım Sistemi tarafından geliştirilmiştir .

Facebook Cover Tasarımı

Estetik ve Modern hatlarda hem masaüstü hemde mobil taraflı Facebook sayfası kapak tasarımları hazırlandı.